O firmě ČOKOSVĚT Vojáček


POZOR: od 25.6.-1.9. zboží nezasíláme z důvodů invetnur a dovolené.Děkujeme za pochopení .

Při nákupu nad 4 tisíce Kč poštovné hradíme my.

SLEDUJTE NÁS NA NAŠEM FACEBOOKU - přidejte si nás do přátel a NOVINKY a akce vás již neminou. Pojďte si s námi udělat život sladší :-)

 

Zboží , které vám nebylo dodáno nebylo momentálně skladem  a o neúplnosti objednávky neiformujeme předem. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Zboží u kterého není uvedena cena se bude naskladňovat postupně.

 

Vážení zákazníci,

s přicházejícím létem a s ním spojenými horkými dny nastává pro čokoládu a čokoládové cukrovinky nejnáročnější období z celého roku.
Ačkoliv se usilovně snažíme předejít poškození přepravované čokolády, nemůžeme na 100% zaručit tepelné podmínky u přepravce.
Proto Vás žádáme o shovívavost a volbu příhodného období, ve kterém si budete čokolády objednávat.

Děkujeme za pochopení  Čokosvět

 

Velkoobchodní prodej

Hledáte dodavatele čokoládových výrobků a jiných sladkostí pro Vaší prodejnu?

Neváhejte nás kontaktovat.Nabízíme Vám výhodné ceny, individuální přístup, široký sortiment výrobků a mnoho dalšího. Ambulatní rozvoz kde zboží můžete ihned odebrat. Také zboží zasíláme se spol. GEIS. Distribucí čokoládových výrobků se zabýváme více než 20let!

Ambulantní rozvoz do regionů:Středočeský kraj,Praha,Královehradecký kraj,Pardubický kraj.

 

 

ČOKOSVĚT Vojáček dováží a distribuuje tabulkové čokolády, bonboniéry a luxusní vážené čokoládové bonbony.  Specializuje se na ITALSKÉ ČOKOLÁDOVÉ VÝROBKY. Námi dodávaná čokoláda je špičkové kvality s excelentní chutí. Čokoládový sortiment doplňujeme o velkoobchodní distribuci nečokoládových cukrovinek, želé a bonbonů. Široký sortiment výrobků dodáváme zejména do cukráren a specializovaných obchodů s čokoládou a dárky,reklamním agenturám a Hotelům.

 

Zajišťuje dovoz a distribuci Italských produktů, obchodních značek OLIVIERO, PERNIGOTTI, OLIVA ,Laica, Baratti&Milano,

CUNEESI- Mandrle&Melis, MONARDO, Alprose Swiss, Kathy Chocolaterie, Guylian,  Moser roth, TRUMPF, Sarotti,  Halloren, Zentis, FERRERO, STORCK, LINDT, KARINA, Chateau, Trolli želé a Haribo.

 

Naší specialitou jsou bonbony Italské čokoládové značky LAICA ( 40druhů) a CUNEESI (více než 25 druhů),MONARDO (10druhů) a tabulkové čokolády značky Lindt, Pernigotti, CHateau a jiné (více než 50 druhů).NOVINKOU v sortimentu je velký výběr BELGICKÝCH pralinek i bonbonier. Nyní nově nabízíme Švýcarské čokolády Alprose Swiss.


Laica LindtFerrero Sarotti Trumpf

Caffarel Cote d'Or Moser Roth Frey chocolat

 

Merci Pernigotti Di Gennaro Oliva dolce Storz